KONST / Litografier / Färglitografi 13051242

nr 1305 1242

Gösta Dagermark

(1928-2011), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 99/275. Motivet: 57x50cm

Gösta Dagermark, svensk bildkonstnär född 1928, död 2011 .

Utrop:

500 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:55:38

Gösta Dagermark

Läs mer om Gösta Dagermark