KONST / Litografier / Färglitografi 13051242
nr 1305 1242
Gösta Dagermark
(1928-2011), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/275. Motivet: 57x50cm
Gösta Dagermark, svensk bildkonstnär född 1928, död 2011 .
Utrop:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:55:38
Gösta Dagermark
Läs mer om Gösta Dagermark